bar
undo
Etna Kontrabande - Stylem dowolnym
13.03
2015
bar
Nazwa albumu: Stylem dowolnym
Wykonawca: Etna Kontrabande
Dystrybutor: Firma Księgarska Olesiejuk
Data wydania: 06 marca 2015
Cena: 27,99 PLN

Wydawnictwo wspiera kampanię Muzyka Przeciwko Rasizmowi

Fani Etna Kontrabande dość długo musieli czekać na kolejny album zespołu. Po sukcesie trzeciego albumu Polityczna ganjah projekt pod nazwą Stylem dowolnym zapowiada się bardzo interesująco. Już pierwszy utwór Wracamy do gry jest huczną zapowiedzią powrotu grupy na reggaeowe sceny muzyczne. Nowy materiał grupy z piętnastoletnim stażem przekonuje swoim pomysłem na muzykę i dojrzałym podejściem do tekstów. Oprócz stricte modern reggaeowych brzmień na płycie nie brakuje zaskakujących aranżacji ocierających się o rock, ska, oraz dub. Wszystko okraszone dobrze wysublimowaną elektroniką.

Zespół zagrał do tej pory ok. 600 koncertów w Polsce i za granicą uczestnicząc w tak prestiżowych imprezach jak United Islands of Prague, Coulours of Ostrava grając u boku takich gwiazd jak: Brooklyn Funk Essentials, Boban Marković czy Noha.

Etna Kontrabande to grupa znana z wyjątkowo żywiołowych koncertów, podczas których zespół szybko nawiązuje kontakt z publicznością przekazując jej tym samym niezwykły pocisk pozytywnej energii.

okladka płyty

Lista utworów:

  1. Wracamy do gry
  2. Daj mi to czego nie da nic
  3. Fire burning
  4. Betonowa kwestia
  5. Open taniec
  6. Football fire
  7. Wiecej warty
  8. Nic nie znacza slowa
  9. Na czarnej liscie
  10. Martwa cisza
strzałka do góry