bar
undo
MadMajk "Missing you" (prod. K-Jah)
03.04
2015
bar
Nazwa utworu: Missing you
Wykonawca: MadMajk
Produkcja: K-Jah
Data premiery: 27.03.2015

Missing you to najnowszy kawałek MadMajka w kooperacji z producentem K-JAH. Jest to piękny utwór o miłości, dedykowany tym wszystkim, którzy tęsknią za swoją drugą połową.

Missing you” jest pierwszym singlem promującym, nadchodzącą płytę K-JAH, który jako producent jest coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Komponował muzykę dla takich artystów jak Tallib, Damian Syjon Fam, Tamika, Junior Tshaka, Rastasize, Runkus i wielu innych.

MadMajk, współtworzy SingleDread Sound. Znany polskiej publice z projektu Bauagan, z którym wydał dwie płyty, oraz solowej działalności. W 2013 roku ukazała się płyta MadMajk „Wartości system”.

MadMajk „Missing you” (prod. K-JAH) został zmiksowany przez Umberto Echo i zmasterowany przez Studio As One, jednych z najlepszych producentów reggae w Europie.

Oficjalna premiera miała miejsce w piątek 27 marca na portalu Reggaeville. Po zaledwie kilku dniach utwór wzbudził już zainteresowanie wielu stacji radiowych na świecie. Fani reggae i dobrej muzyki nie mogą tego przegapić! Płytę K-JAH wydaje Lou Rocked Boys.

strzałka do góry