undo
Bagatis
Historia


Bagatis to zespół muzyczny grający reggae, ragga, dancehall. Powstali w styczniu 2011r w Warszawie. Wtedy to, po raz pierwszy udało się członkom zespołu spotkać w większym gronie i podjąć decyzję o dalszej współpracy.

Z biegiem czasu, dzięki ciężkiej i regularnej pracy przygotowali materiał gotowy do nagrania (obecnie są w trakcie nagrywania wersji demonstracyjnej).

Charakterystyczne dla tej grupy jest ciepłe i grube brzmienie basu(emitowane z syntezatora basowego Moog) połączone z pulsującą perkusją, które tworzą idealną sekcję rytmiczną gwarantującą przyjemne wibracje całego ciała. Oryginalny wokal w wersji śpiewanej i nawijanej zapewnia dwóch charyzmatycznych wokalistów, którzy z pewnością rozbujają publikę. Natomiast o kubańsko-afrykański dodatek zadbają przede wszystkim conga... Oczywiście nie zapominajmy o klawiszach i gitarze, które nadają harmonię i zarazem dodają kolorów kawałkom Bagatis.

W listopadzie rozpoczęli pierwszą serią koncertów, zarówno w Warszawie, jak i w zapomnianej stolicy reggae, czyli Kluczborku.

Pozostało nam czekać na płytę i szukać miejsc w których wystąpią...bar

Albumy


    - - - - -


bar

Skład


  • Kamil Ras Borozi Borowski - wokal
  • Kazik Bat - bębny
  • Michał Szemis - gitara basowa
  • Cezary Pajewski - gitara
  • Tomek Mendoza Rustecki - bęben konga i perkusja


bar

Strony zespołu
bar

Posłuchaj