undo
Kubon
Historia


Kubon

Kubon to 21 letni wokalista mieszkający w Czekanowie, k. Gliwic (Śląsk). Pierwsze kroki stawiał na początku 2012 roku w zespole Free Dread Man, który po kilku miesiącach zakończył swoją działalność. Jedynym koncertem jaki FDM zagrał, był support Bob One'a i Bas Tajpana w Bielsko-Białej w Kwietniu 2012r. Po rozpadzie FDM'u, Kubon rozpoczął solową działalność. Gatunkami, w których odnajduje się najlepiej są Roots/Modern Roots/Reggae.

W Lutym 2013r. do sieci wypuścił swoją pierwszą solową EPkę zatytułowaną Gdyby…, na której 4/5 riddimów były autorstwa Włoskiego producenta Reggaesta, z którym Kubon nawiązał współpracę. Obecnie trwają prace nad drugą solową EPką artysty – Projekt Aviator. Pod tym szyldem do końca 2013 roku będą ukazywały się regularnie nowe utwory, z których pierwszy pojawi się już pod koniec Lipca 2013r.

Innymi planami artysty na najbliższą przyszłość jest regularne granie koncertów oraz nawiązywanie współpracy z ciekawymi producentami oraz wokalistami.bar

Albumy


1. Gdyby... - EP'ka wydana w lutym 2013 roku. Większość riddimów(4 z 5) były autorstwa Włoskiego producenta Reggaesta, z którym Kubon nawiązał współpracę.

okladka płyty

Lista utworów:

 1. Własny Świat / Reggaesta
 2. Another Day / Reggaesta
 3. Gdyby... / Reggaesta
 4. Between / Reggaesta
 5. Trzymajmy Się Razem / Major riddim
2. Projekt Aviator - forma wypuszczania utworów nie będzie tradycyjna (czyli data premiery i udostępnienie wszystkich utworów naraz), utwory z EPki będą wypuszczane do końca 2013 roku. Jako pierwszy utwór ukazał się 29 lipca Projekt Aviator, a ostatni Muzyki Świat 22-go grudnia.

okladka płyty

Lista utworów:

 1. Projekt Aviator
 2. Jeden dźwięk
 3. Umierać by żyć feat. Natalia (prod. Molf)
 4. Siema Ziemia
 5. Underground Dubplate
 6. Muzyki Świat


bar

Skład


 • Kubon - wokalista


bar

Strony zespołu
bar

Posłuchaj