undo
MAJESTIC
Historia


obraz

MAJESTIC - od prawie 10 lat robią coraz większe zamieszanie na scenie muzycznej nie tylko w Polsce (także Anglia, Niemcy, Litwa), a ich żywiołem są koncerty - do tej pory wystąpili ponad 450 razy. Zespół rodem z Gdańska prezentuje muzykę taneczno-energetyczną (mix ska, reggae, rock), a to w połączeniu z wybuchową sekcja dęta, specyficznym poczuciem humoru oraz z dobrym kontaktem z publiką szybko zamienia wszystkie ciała stałe pod sceną w skaczące, uśmiechnięte i chcące uwolnić swoją energię elektrony. Czasami ciężko je później okiełznać.

Wystąpili w programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do półfinału (2 edycja, Polsat 2011) oraz u Kuby Wojewódzkiego jako gość muzyczny. Wielokrotnie nagradzani na przeglądach i konkursach w całym kraju (m.in. Ostróda Reggae Festiwal, KortoFest). W styczniu 2013 ukazała się ich druga płyta "Przyzwoita", a w wielu rozgłośniach radiowych można usłyszeć singlowe utwory - tytułową Przyzwoitą oraz Jedziemy.

We wrześniu 2014 roku premierę miał klip "Mi-ło-ś-ć" - drugi singiel z płyty "Przyzwoita".bar

Albumy


1. Roop rege - debiutancki album zespołu. Znajduje się na nim 13 utworów w tym 2 instrumentalne. Nagranie zrealizowano w Częstochowie w studio Radioaktywni, a masteringiem zajęło się studio LWW z Warszawy. Wydawcą albumu jest ZIMA. Zespół postarał się aby klimat nagrania choć trochę odzwierciedlał atmosferę panującą na koncertach - jest energia i trochę humoru.

Jak sami piszą:
Nie wydalibyśmy tej płyty gdybyśmy nie wygrali konkursu na Ostróda Reggae Festiwal. Właśnie za zwycięstwo mieliśmy możliwość nagrania 3 utworów w studio w Częstochowie i dołączenie ich do Free Colours jako singiel. Mieliśmy już na swoim koncie Demo 2005 i Promo 2006 więc postanowiliśmy, że to nie będzie kolejna promocyjna płyta, a już cały album. To stało się faktem z czego bardzo się cieszymy.

okladka płyty

Lista utworów:

 1. Intro
 2. Roop rege
 3. I want
 4. Wielka moc
 5. A lot you can do
 6. Czas
 7. Hungry
 8. Have you ever
 9. Robię coś
 10. Wake up
 11. Woda
 12. Droga
 13. Outro


2. Przyzwoita - drugi album studyjny ze stycznia 2014 roku. 14 szalonych, energetycznych i żywiołowych kawałków, utrzymanych w duchu ska. Ojciec nie znany, matka to gdański MAJESTIC. USG jednoznacznie wskazuje na to, że PRZYZWOITA to nie będzie zwykła, mała dziewczynka... Czasami okaże wiele ciepła i miłości jednak jej żywiołem będzie skoczna zabawa w rytmie ska, a od czasu do czasu pokaże pazurki i podrapie tego, kto się do niej zbliży. Kto wytrzyma z nią niecałą godzinę będzie chciał zostać kolejną... a znajdą się i tacy, którzy zdecydują się na jej adopcję.

okladka płyty

Lista utworów:

 1. Everybody Jestic
 2. Bomba atomowa
 3. Jedziemy
 4. Przyzwoita
 5. Banknoty
 6. Połączmy nasze serca
 7. Mi-ło-ś-ć
 8. Bo ja chcę
 9. Słowa, Słowa
 10. Sterujący masami
 11. Dajcie mi żyć
 12. Spieszysz się
 13. Alarm
 14. Wielka moc II


bar

Skład


 • Pan Misiek - wokal, trąbka
 • Król Artur - wokal, gitara
 • Adam - perkusja
 • Puzon - puzon
 • Sasin - saksofon
 • Cichy - gitara basowa
 • Gała - gałki


bar

Strony zespołu
bar

Posłuchaj
strzałka do góry