undo
PodobaMiSię
Historia


PodobaMiSię

Zespół PodobaMiSię powstał w 2007 roku w Siedlcach. Już po dwóch miesiącach działalności zespół zakwalifikował się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim "Fama" w Świnoujściu. Wykonują muzykę autorską, z kręgu gatunków ska, rock oraz reggae.

Koncerty tego zespołu, to nie tylko muzyka, do każdego występu podchodzą indywidualnie. Tworzą swoisty kabaret który ma za zadanie przenieść widza w niecodzienny świat groteski. Grupa stwarza komiczny banał (często ubarwiony finezyjnymi przebraniami), dzięki któremu nawet zatwardziały pesymista z trzydziestoletnią depresją na karku oderwie się od szarej rzeczywistości i głośno ryknie śmiechem po 10 minutach show. W PodobaMiSie chodzi o wspólną zabawę, muzyka ma bawić i cieszyć.

Zespół w 2011 roku zakwalifikował się do pierwszej edycji show Polsatu "Must be the music" gdzie oczarował komisje oraz publiczność takimi przebojami jak "Kto po wsi chodzi" czy "Niepełnoletnie dziewczęta". Zespół doszedł do ścisłego finału dzięki przyznanej przez 400 000 internautów dzikiej karcie. Do dziś zespół systematycznie koncertują w całej Polsce jak i po za granicami. W 2011 PodobaMiSię wystąpiło na największym festiwalu na świecie oczywiście w Kostrzynie nad Odrą na przystanku WOODSTOCK.

W 2012 zespół wydał pierwszą płytę Pt. "Niepełnoletnie dziewczęta"; ciekawostką jest fakt iż na koniec 2012 planowana jest druga płytka zespołu na której znajdzie się 12 utworów.bar

Albumy


1. Niepełnoletnie dziewczęta - pierwsza studyjna płyta zespołu z Siedlec wydana 1 marca 2012 roku. W jej skład wchodzi 12 utworów nagranych w stylu reggae/ska. Na płycie znalazły się takie kawałki jak "Kto po wsi chodzi" czy "Niepełnoletnie dziewczęta", które zespół zagrał w "Must be the music".

okladka płyty

Lista utworów:

 1. Kto po wsi chodzi
 2. A MORZE?
 3. Loki
 4. Konstruktorzy atomów
 5. Oświadczyny
 6. Marzenie
 7. O tym że
 8. Niepełnoletnie dziewczęta
 9. PODOBAMISIĘ
 10. Kolorowe światła
 11. Barman
 12. Dres


bar

Skład


 • Michał Wyrzykowsk - wokal, gitara
 • Marek Stańczuk - wokal, cyja
 • Piotrek Sidorowicz - perkusja
 • Maciek Złoch - gitara
 • Łukasz Maciborski - saksofon, piano
 • Kamil Jastrzębski - gitara basowa


bar

Strony zespołu
bar

Posłuchaj