undo
RAstaMaSs
Historia


rastamass

RAstaMaSs - Paweł Szymański jest prostym dzieciakiem z małej miejscowości o pięknie brzmiącej nazwie Łychów Gościeradowski. Przygodę z muzyką zaczął od kiedy skończył 11 lat, wtedy jego brat dostał keyboard, jednak jakoś nie specjalnie zainteresował się nauką gry, wiec Paweł przywłaszczył go sobie i zaczął się uczyć... Całkiem nieźle mu to wychodziło, wiec po jakimś czasie chciał spróbować czegoś nowego.

Gdy skończył 12 lat zapisał się do młodzieżowej orkiestry dętej, jednak po jakimś czasie stwierdził że orkiestra nie spełnia jego oczekiwań ponieważ zawsze chciał grać na instrumentach klawiszowych a nie na dętych. Zapisał się do Szkoły Muzycznej w Stalowej Woli, tam postawił swoje kolejne kroki grania na trąbce, ponieważ dużo osób chciało grać na fortepianie, postanowił że będę bardziej oryginalny zapisując się na trąbkę.

Trudno było się przyzwyczaić do ciągłego dojeżdżania 35 km, więc zapisał się do Gimnazjum w Stalowej Woli i w prawdzie zamieszkał tam u swojej babci. W trakcie tych 4 lat pierwszego stopnia w muzycznej, jeździł na różne konkursy i przeglądy młodych trębaczy zgarniając tam całkiem ciekawe miejsca i wyróżnienia. Po ukończeniu pierwszego stopnia zapisał się na drugi, jednak nie ukończył go w pełni. W drugiej klasie opuścił szkołę muzyczną i zajął się produkowaniem bitów, i riddimów oraz śpiewaniem co bardzo mu się spodobało, cały czas uczy się i doskonali swoje techniki.bar

Albumy


1. O ludziach - album EP jest krótki zawiera 9 utworów w których artysta zwięźle starał się przekazać jakieś wartości słuchaczom, wszystkie teksty są jego autorstwa podobnie jak większość podkładów muzycznych, nie licząc utworów Mukowiscydoza oraz Dla wszystkich GYAL.

okladka płyty

Lista utworów:

  1. Wstaję rano
  2. Mukowiscydoza (dedykacja dla Pauliny Gajewskiej)
  3. Dla wszystkich GYAL
  4. Życie piękne jest
  5. Jesteśmy za legalizacją
  6. Niezwykła historia
  7. Wojna
  8. Matka Ziemia
  9. Walczymy


bar

Strony zespołu
bar

Posłuchaj